areál Garnataurus, Kounice, okres Kutná Hora

Adresa
Kounice 30 285 22 Vlastějovice
KouniceČeská republika


http://garnataurus.cz

Popis cesty:
Dálnice D1, exit 66 (Loket, Čechtice). Podjedete dálnici (od Prahy ze sjezdu doleva). Projedete vesnicí Brzotice. Přejedete vodní nádrž Švihov (Želivka – modrý most). Minete odbočku na Zruč nad Sázavou a Zbraslavice a dojedete na křižovatku ve tvaru Y. Zde se dáte na Novou Ves (doleva). Projedete vesnicí a na samotném konci obce je oranžový dům a zrcadlo. Zde uhnete doprava mezi domy a pojedete stále rovně, mezi pole až k hranici lesa, kde je na levé straně telefonní vysílač. Zde budete pokračovat po cestě dolů. Cesta je z části upravená, avšak během dešťů se trochu sesouvá. Jeďte stále dolů cca 1 km, kde dojedete na křižovatku ve tvaru T (na pravé straně budete mít velkoobjemový kontejner). Pokračujte vpravo a po cestě minete na levé straně louku, podél které pojedete až na křižovatku ve tvaru Y. Zde opět doleva a po 80m jste v areálu.
Cestu od Nové Vsi samozřejmě označíme, avšak byli jsme majiteli areálu varováni, že sousedé značení často a rádi strhávají.
Pozor – všechny ostatní cesty, které vám nabídne navigace, končí mimo areál a dle informace provozovatelů v bahně, které je většinu roku neprůjezdné!
Podrobnější popis cesty na http://garnataurus.cz/kontakty/#1482088006336-eaee90b4-9585
Upozorňujeme, že cesta lesem je úzká, nicméně protijedoucí auta se na ní mohou vyhnout hned na několika místech – video zde: https://youtu.be/EHRPvAoSehk

Pravidla pro pohyb a pobyt v areálu kempu
Všichni účastníci jsou povinni dodržovat pravidla uvedená v Ubytovacím řádu areálu. Dále není dovoleno pouštět psy do blízkosti ovcí, které jsou v ohradě v dolní části areálu. Vzhledem k tomu, že je velká část budov v areálu dřevěná, je nutná zvýšená opatrnost při jakékoliv manipulaci s ohněm včetně kouření. Otevřený oheň je možno rozdělávat pouze na dvou oficiálních ohništích.
PSOVODI JSOU POVINNI UDRŽOVAT V AREÁLU ČISTOTU A UKLÍZET VÝKALY PO SVÝCH PSECH!

Následující události

  • Źádné události v daném umístění