Informace pro rozhodčí

Seminář pro stávající rozhodčí je naplánován na sobotu 19. 3. 2022. Místo je předjednáno v penzionu ve Volenicích (u Březnice – pozor jsou i jiné Volenice). Podle zájmu o ubytování z řad rozhodčích budeme ještě upřesňovat podrobnosti.

Připravili jsme si několik novinek pro rozhodčí pro letošní rok 🙂

  • Pro všechny stávající rozhodčí, kteří budou mít zájem, bude možné zajistit v místě semináře zdarma ubytování ze soboty na neděli. Hrazeno bude Flyball Clubem ČR jako forma poděkování za to, že vykonávají práci rozhodčích. Bude tedy možné se v sobotu večer neformálně setkat s ostatními rozhodčími a v klidu si popovídat.
  • Druhý den (v neděli) bude pokračovat seminář pro adepty na nové rozhodčí.
  • Po školení první části pro adepty na nové rozhodčí (20. 2.) budou k dispozici pro tyto adepty online testy, zároveň budou k dispozici i online cvičné testy pro stávající rozhodčí. Nová forma online testů bude k dispozici k opakovanému procvičování pravidel (jak někteří z vás znají např. z autoškoly). Následně bude stanoven týden, ve kterém bude možné složit již ostrý test (půjde na rozdíl od cvičných testů pustit pouze 1x a bude omezen časem na jeho vypracování).
  • Stávající rozhodčí bude mít od letošního roku možnost složit online test pro udržení své licence rozhodčího (týká se tedy primárně těch, kterým končí letos licence). Pokud bude mít úspěšnost více než 90 %, nemusí daný rok absolvovat již školení rozhodčích. Pokud online test udělá s nižší úspěšností nebo vůbec, musí pro daný rok absolvovat školení stávajících rozhodčích, aby si udržel licenci.
  • Bližší informace ohledně online testů (adresu, přihlašování, kontakt v případě problémů apod.) obdrží před spuštěním testů každý rozhodčí a adept na nového rozhodčího do emailu.

Shrnutí termínů:

  • Od 21. 2. 2022 – k dispozici cvičné online testy pro stávající rozhodčí i pro adepty na nové rozhodčí
  • 1. – 7. 3. 2022 – k dispozici ostrý test pro stávající rozhodčí i pro adepty na nové rozhodčí
  • Do 13. 3. 2022 – vyhodnocení všech testů
  • 19. 3. 2022 – školení stávajících rozhodčích (obec Volenice poblíž Březnice)
  • 20. 3. 2022 – druhá část školení pro adepty na nové rozhodčí (obec Volenice poblíž Březnice)

Vzhledem k mnoha novinkám neavizujeme termín školení pro stávající rozhodčí s tříměsíčním předstihem, jak bychom správně měli. Za to se omlouváme, v dalším roce si toto již pohlídáme. Děkujeme za pochopení