POZOR, PROSÍM ČTĚTE!

Vážení členové klubu, především rozhodčí a budoucí rozhodčí, s ohledem na rozhodnutí vlády ČR, které souvisí se zdravotní situací v Evropě, se Flyball Club České republiky rozhodl odložit druhou část školení adeptů na flyballové rozhodčí a následně zrušit seminář rozhodčích.

DRUHÁ ČÁST ŠKOLENÍ ADEPTŮ NA FLYBALLOVÉ ROZHODČÍ – 21. 3. 2020

I přes fakt, že školení adeptů na flyballové rozhodčí, se nebude účastnit takové množství osob, které by nám jeho uspořádání zakazovalo, FC ČR se rozhodl toto školení odložit. Všem adeptům na nové rozhodčí bude v nejbližší době zaslán opravený test i s podrobným rozborem, tento test je nutné si řádně projít a uschovat. FC ČR situaci v České republice intenzivně sleduje. Rozhodli jsme o posunutí termínu školení. V případě, že se situace zlepší, budeme druhou část školení pořádat první víkend v květnu. Nevylučujeme ani individuální řešení a to tak, aby všichni adepti na nové rozhodčí mohli řádně zahájit své hospitace a to hned na prvním turnaji sezóny. O všem budete všas informováni.

ŠKOLENÍ STÁVAJÍCÍCH ROZHODČÍCH – 22. 3. 2020

Vážení rozhodčí, netěší nás, že jsme s ohledem na situaci, nuceni zrušit i Váš seminář a to bez náhrady. Rozhodčím, kterým končí licence tento rok, bude licence prodloužena a to do příštího roku. Žádáme Vás o důkladné prostudování pravidel a změn v nich.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, jsme Vám k dispozici. Věříme, že zodpovědné chování nás všech nám pomůže tento „stav“ úspěšně překonat a všichni se potkáme na začátku května na prvním turnaji. Prosím dbejte na sebe, svou rodinu, blízké a přátele. Je to to hlavní, co máme.